מאז שאני זוכרת את עצמי אני מציירת, מקשטת, ויוצרת. זה התחיל בגן, בי״ס, ציירתי על קנבסים, על קירות ועל רהיטים. כשגדלתי, ויצאתי לעולם, הסביבה הקרובה דאגה להזכיר לי ׳שהכל טוב ויפה, את מאד אמנותית׳ אבל ׳זה מה שאת רוצה לעשות בחיים?!׳.. אחרי תהליך מאד ארוך עם עצמי והעולם, הבנתי שאני הולכת עם הלב והידיים ושאין באמת נוסחא אחת להצלחה. זה בידיים שלי. ושכל אדם בעולם וכל עסק, יש לו את היחודיות שלו ואת הזכות להיות. מספיקה אמונה בדרך וחזון. כל אחד ראוי שיראו אותו. כל אדם וכל עסק. 


[ הדרך המקצועית שלי ]

אז יצאתי לעצמאות והתחלתי לקשט ולצייר עסקים מתוך אמונה פנימית. למתג עסקים חדשים, ולבנות אתרים ודפי נחיתה. לדבר עסקים דרך הידיים והמקלדת שלי. גם עסקים שאף אחד לא מאמין בהם. מספיק לי הניצוץ בעיניים של הלקוח שיושב מולי, כדי שאני אלך איתו ועם החלום שלו יד ביד. לחדד יחד איתו את הערכים ואת החזון, ולהעביר לעולם את המסר שלו בשפה ויזואלית. השפה שאני ככ מכירה מהנשמה. אחרי הכל זאת השפה שמאז ומעולם השתמשתי בה בשביל לתקשר עם העולם. אין יותר מאושרת ממני, כשלקוח מגיע אליי ואומר לי שתוצר שבנינו יחד, גרם לחשיפה גדולה יותר, לקוחות מתעניינים וגדילה בעסק, אני יודעת באותו הרגע שהצלחתי. שעכשיו רואים אותו.

[ החזון שלי ]

בעולם כזה שעסקים קטנים ובינוניים נסגרים על ימין ועל שמאל, בשוק כ״כ קשה ורווי, אני חולמת לתת לכל עסק את הבמה לה הוא ראוי. להשתמש בכל הכלים שיש ברשותי כדי לתת לו את המקום שלו כדי שיבלוט וישאר בתודעה.

אני נועה מלכה,
נשואה לחיים ואמא לשלושה אהובים.

 

 

סגירת תפריט