מאז שאני זוכרת את עצמי אני מציירת, מקשטת, ויוצרת. זה התחיל בגן, המשיך בבי״ס, בכל זמן ומקום. ציירתי על קנבסים, על קירות ועל רהיטים. הבעתי ככה רגשות, חלומות, כעסים, אהבות. כשגדלתי ויצאתי לעולם, הבנתי שאני ממשיכה ללכת עם הלב והידיים. זה בידיים שלי ואני אוהבת את זה. אני מאמינה שכל אדם בעולם וכל עסק, יש לו את היחודיות שלו ואני כאן בשביל לספר את הסיפור שלו. ממש כמו כשהייתי ילדה. 


[ הדרך המקצועית שלי ]

 אז הלכתי ולמדתי עיצוב גרפי, עבדתי בבתי דפוס ובמשרדי פרסום ויצאתי לעצמאות. התחלתי לקשט ולצייר עסקים מתוך אמונה פנימית. למתג עסקים חדשים, ולבנות אתרים ודפי נחיתה. לדבר עסקים דרך הידיים והמקלדת שלי. מספיק לי הניצוץ בעיניים של הלקוח שיושב מולי, כדי שאני אלך איתו ועם החלום שלו יד ביד. לחדד יחד איתו את הערכים ואת החזון, ולהעביר לעולם את המסר שלו בשפה ויזואלית. השפה שאני ככ מכירה מהנשמה. אחרי הכל זאת השפה שמאז ומעולם השתמשתי בה בשביל לתקשר עם העולם. אין יותר מאושרת ממני, כשלקוח מגיע אליי ואומר לי שתוצר שבנינו יחד, גרם לחשיפה גדולה יותר, לקוחות מתעניינים וגדילה בעסק, אני יודעת באותו הרגע שהצלחתי.


[ החזון שלי ]

בעולם כזה שעסקים קטנים ובינוניים נסגרים על ימין ועל שמאל, בשוק כ״כ קשה ורווי, אני חולמת לתת לכל עסק את הבמה לה הוא ראוי. להשתמש בכל הכלים שיש ברשותי כדי לתת לו את המקום שלו כדי שיבלוט וישאר בתודעה.

אני נועה מלכה, נשואה לחיים ואמא לשלושה אהובים. וכלב:)